ЦСКА загуби втория си контролен мач в Турция

ЦСКА загуби втората си контролна игра от зимната подготовка в Турция с резултат 0:1 срещу иранския отбор Трактор. Единственото попадение в мача беше в 52-ата минута, когато Сафа Хади отбеляза след рикошет в краката на Християн Петров. Амос Юга получи втори жълт картон и напусна играта 15 минути преди края. В първата половина играчите на ЦСКА имаха няколко ситуации, но не успяха да вкарат. След почивката отборът беше безидеен и не успя да изравни, записвайки втора поредна загуба след мача с Корона Келце. Следващата контрола на ЦСКА е срещу словашкия отбор Тренчин на 30 януари. Стартовият състав на ЦСКА включваше Димитър Евтимов, Иван Турицов, Християн Петров, Браян Кордоба, Тибо Вион, Амос Юга, Марселино Кареасо, Джонатан Линдсет, Улаус Скаршем, Матиас Фаетон, Майкъл Естрада.